• LEKCJA OTWARTA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Dnia 12 kwietnia gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli XVIII LO w Szczecinie, uczennice Martynę, Zuzannę i Wiktorię oraz opiekunów p. W. Kobzdej i p. T. Kławsiuć. Podczas 2 godzinnego spotkania odbyła się lekcja otwarta z wychowania fizycznego, którą poprowadził trener UKS „OSIEMNASTKA” p. Tomasz Kławsiuć. Po aktywnej lekcji uczniowie wysłuchali prezentacji na temat działalności XVIII LO, prezentując profile szkoły i zachęcając uczniów do wzięcia udziału w dniach otwartych szkoły. W tak miłej atmosferze czas szybko minął i trzeba było się pożegnać. Na koniec spotkania dyrektor szkoły p. Jolanta Dziemiańczyk podsumowała spotkanie i wręczyła podziękowania. Dziękujemy za ciekawą lekcję wychowania fizycznego i przyjazd do naszej szkoły. Organizatorem spotkania była p. K. Muż.

• KONKURS ŻYWIENIOWY

Dnia 11 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego w Stargardzie odbył się X Międzyszkolny Konkurs Żywieniowy dla szkół gimnazjalnych. Tematem przewodnim były „Oblicza wegetarianizmu”. Uczestnicy konkursu musieli rozwiązać quiz, przygotować potrawy oraz zaaranżować stół. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Piątkowska Amelia, Przepiórska Wiktoria, Pańczyk Wiktoria i Skonieczko Karolina. Opiekunem drużyny była p. Anna Demeniuk. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Dolicach. Nasza drużyna zdobyła drugie miejsce. Gratulujemy.

• Zajęcia otwarte

Dnia 6 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte na sali gimnastycznej z rodzicami i uczniami klasy 7b.

Spotkanie pod hasłem:

„Bawią się znakomicie, dzieci i rodzice”

Celem spotkania było:

pogłębianie więzi emocjonalnych między dziećmi a rodzicami, kształtowanie umiejętności „zdrowej” ry
      • Partnerzy

• {#1508} 1
        • {#1508} 2
        • {#1508} 3
        • {#1508} 4

Piątek 20.04.2018

• LEKCJA OTWARTA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
        • KONKURS ŻYWIENIOWY 11.04.2018r.
        • V szkolny konkurs "Matematyka to co lubię".
        • Dzień Kobiet
        • Para buch
        • Konkurs Szare Szeregi w historii i literaturze
        • Walentynki
        • Rajd 10.02.2018r.
        • Wyjazd klas IV do teatru 10.01.2018r.