• Program ERASMUS+

• Let’s speak English! - Mówmy po angielsku!

Czas realizacji: 01.10.2019r.-30.09.2021r.

Projekt finansowany w ramach programu PO WER w kwocie 148.990.70 PLN

Celem projektu jest doskonalenie nauczycieli w zintegrowanym kształceniu przedmiotowo-językowym - CLIL (Content and Language Integrated Learning), które polega na dwuogniskowym podejściu do nauczania języków. Drugi język jest wykorzystywany do nauki i nauczania zarówno przedmiotu jak i języka. Dodatkowym celem projektu jest podniesienie kompetencji nauczycieli w zakresie umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz wprowadzanie w procesie nauczania nowych narzędzi multimedialnych dostępnych w języku angielskim.

Projekt dotyczy udziału 12 nauczycieli w 3 kursach językowych i metodycznych.

Grupa zarządzająca:

• dyrektor szkoły p. Jolanta Dziemiańczyk
            • koordynatorzy: p. Zofia Madej i p. Małgorzata Tomkowiak-Tomoń

I grupa - nauczyciele uczący się języka angielskiego.

II grupa- nauczyciele doskonalący umiejętności językowe.

III grupa- kurs metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego.

Każda grupa składa się z 4 osób. Kursy odbywają się w Irlandii, Anglii i na Malcie. Kursy zostały wyszukane na stronie rekomendowanej przez PO WER: www.schooleducationgateway.eu