• Warsztaty klasy 8a z sędzią Arkadiuszem Krupą

• 10 października odbyły się wyjątkowe zajęcia uczniów klasy 8a z Sędzią Sądu Rejonowego Panem Arkadiuszem Krupą. Dziękujemy bardzo za przekazane cenne informacje, ogromne zaangażowanie i przeprowadzenie spotkania z młodzieżą w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Justyna Adamska

• Eko wiadomości

• Od 28 do 29 września Grupa Eko przebywała na biwaku w miejscowości Przytoń w ośrodku „Dolina Smoków”.

Celem wyjazdu było:

-  przeprowadzenie zajęć terenowych (zwiad terenowy, wykonywanie map terenu);

- pasowanie na członka Eko Grupy;

- Święto Pieczonego Ziemniaka czyli pożegnanie lata;

- integracja grupy.

Wszystkie zaplanowane zajęcia skończyły się dużą frajdą. Grupa planuje kolejne wyjazdy o tematyce ekologicznej.

Pozdrawiamy.

Opiekun grupy ekologicznej Edyta Maciejewska

• TURNIEJ W DWA OGNIE

• 9 października  odbył się w naszej szkole Turniej w Dwa Ognie dla klas 2-3. W turnieju udział wzięły 3 klasy. Rywalizacja była bardzo zacięta. 1 miejsce zajęła klasa 3b, 2 miejsce klasa 2a, 3 miejsce klasa 3a.

• DZIEŃ ZIEMNIAKA

• 2 października na dużej świetlicy wraz z klasą IV i V zorganizowaliśmy Dzień Ziemniaka. Pogoda dopisała i na ognisku  upiekliśmy ziemniaki...Nie zabrakło też zabaw...skakania na skakance, gry w badmintona oraz piłki nożnej....

K. Mazur

• DZIEŃ JABŁKA

• W zeszłym tygodniu obchodziliśmy Dzień Jabłka. Nie tylko przedszkolaki mogą obchodzić ten dzień. Na dużej świetlicy z tej okazji wyciskaliśmy sok z jabłek i marchewki. Rozmawialiśmy też o zaletach spożywania owoców i warzyw. Sok był pyszny.

K. Mazur

• Akcja Sprzątania Świata

• Dnia 18 września, uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej, wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. W ramach tej akcji porządkowano teren wokół szkoły, plaży miejskiej i boiska.

Podczas sprzątania zebrano kilka worków śmieci. Zauważyć jednak można, że w tym roku było zebranych o wiele mniej śmieci niż w latach poprzednich.