• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• 24 czerwca o godz.9.00 odbył się uroczysty apel kończący rok szkolny 2021/2022. Apel został poprzedzony mszą świętą w naszym kościele parafialnym o godz. 8.00.

Uroczystość szkolną zaszczycili swoją obecnością: p. Jacek Liwak - burmistrz Ińska, radni Rady Miejskiej, ks. Janusz Kasper -  proboszcz parafii św. Józefa w Ińsku, p. Krzysztof Pozorski - przewodniczący Rady Rodziców, p. Kościańska zastępca przewodniczącego Rady Rodziców, p. Izabela Trząska-Huk – dyrektor OPS w Ińsku p. Wojciech Kliś - prezes klubu sportowego Ina Ińsko, p. Tomasz Delik - trener klubu, p. Ryszard Jamroży i p. Beata Paciejewska - dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie klas I-VII.

Podczas apelu wręczono wiele nagród. Po raz drugi w naszej szkole uchwałą Rady Pedagogicznej uczniowie otrzymali zaszczytne Złote Tarcze za bardzo wysokie średnie ocen od 5,00 i wzorowe zachowanie, nagrodę wpis do Księgi Talentów oraz stypendia za średnie 4,75 i zachowanie nie niższe od bardzo dobrego. W tym roku szkolnym do księgi Talentów wpisała się Sara Wójciak z klasy VI za osiągnięcia plastyczne. Po raz pierwszy rozdana została nagroda o nazwie „Pomocna dłoń” dla uczniów, którzy bezinteresownie i z własnej inicjatywy nieśli pomoc potrzebującym.  Wręczono świadectwa z biało-czerwonym paskiem i nagrody książkowe. Rodzice uczniów, którzy  osiągnęli średnią ocen 4,75 i bardzo dobre zachowanie mogli pobrać stypendia dla swoich dzieci.

Wręczono nagrody dla najlepszych piłkarzy naszej szkoły oraz mistrzów: kaligrafii, ortografii, pięknego czytania i tabliczki mnożenia. Nagrodzono najlepszych czytelników naszej biblioteki.

Centrum Nurkowe Pro Divers ufundowało nagrodę I etap szkolenia nurkowego dla uczennicy, która osiągnęła najwyższą średnią ocen. Nagrodę otrzymała uczennica klasy VI Sara Wójciak.

Nagrody dla uczniów ufundowali: Rada Rodziców, Centrum nurkowe Pro Divers oraz klub sportowy Ina Ińsko. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy. W krótkiej części artystycznej wystąpiły dzieci z klasy II a w wierszu: "Wakacyjne porady", uczennice Nela Dec i Stella Podliska zaśpiewały piosenkę pt: "Wakacje".

Wszystkim uczniom, dyrekcji, gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły życzymy spokojnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Apel przygotowały panie Małgorzata Piątkowska i Agnieszka Delik

Agnieszka Delik